Курси базової підготовки розслідувачів авіаційних подій та інцидентів – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Курси базової підготовки розслідувачів авіаційних подій та інцидентів

В Навчально-науковому інституті неперервної освіти 03 травня 2024 року завершено чергові двотижневі курси базової підготовки за програмою «Розслідування авіаційних подій та інцидентів». Цього разу слухачами курсів були представники Міністерства оборони України, АТ «АНТОНОВ» та Авіакомпанії «Українські вертольоти».

Програмою курсів передбачено розгляд основних питань з аналізу причин-факторів авіаційних подій та інцидентів, вимог ІСАО щодо безпеки польотів, організації розслідування авіаційних подій та інцидентів, профілактичної діяльності експлуатантів щодо їх попередження та забезпечення безпеки польотів, інспектування авіаційної діяльності з урахуванням вимог, положень і рекомендацій, які містяться у нормативних, інструктивних і методичних документах ЦА України та документах ІКАО, EASA.

Крім викладацького складу університету, до навчального процесу залучалися провідні фахівці Національного бюро з розслідувань на транспорті та Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

За результатами тестування слухачі одержали сертифікати.