Курси для авіаторів Киргизстану та Таджикистану – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Курси для авіаторів Киргизстану та Таджикистану

В період з 13 по 26 липня 2022 року Навчально-науковим інститутом неперервної освіти НАУ були проведені курси підвищення кваліфікації за програмами «Глобальний формат звітності про стан поверхні ЗПС (GRF)» та «Аеродромне забезпечення польотів» для трьох груп авіаційних фахівців Киргизстану і Таджикистану. Навчання проводилось на базі аеропортів Манас та Душанбе.

Слухачі курсів – представники міжнародних аеропортів Манас (Киргизстан), Душанбе, Куляб, Бохтар (Таджикистан).

Програми курсів складені у відповідності до вимог ІСАО та Державіаслужби. Інструктори курсів – заступник директора НН ІНО, к.т.н., доцент Микола Шинкарчук та провідний фахівець НН ІНО Володимир Урілов.

За відгуками слухачів навчання здійснювалося на високому професійному рівні. Сертифікати про підвищення кваліфікації отримали 55 авіаційних фахівців.