Курси підвищення кваліфікації для авіаторів Молдови – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Курси підвищення кваліфікації для авіаторів Молдови

На замовлення ДП «Міжнародний аеропорт Кишинеу» Навчально-науковим інститутом неперервної освіти в період з 23 квітня по 02 травня 2024 року проведено курси підвищення кваліфікації персоналу операційної служби аеропорту. Навчання відбулося у змішаному форматі: викладачі ФАЕТ Олександр ЛУППО та Микола БОГУНЕНКО проводили заняття безпосередньо у м. Кишиневі, а старший викладач АКФ Віктор ЛИЧИК прочитав лекцію онлайн.

Програма курсів складена з урахуванням Стандартів та Рекомендованої практики ІСАО. Учасники курсів відзначили високий рівень проведення занять, змістовність та важливість отриманої інформації. Сертифікати про проходження навчання отримали 13 авіаційних фахівців Молдови.

Висловлюємо подяку викладацькому складу за проведену роботу, а слухачам курсів бажаємо успіхів та професійного зростання!