Науково-практичний тренінг-семінар «Відкриті електронні системи інформаційно-аналітичної підтримки педагогічних досліджень – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

У рамках співпраці ННІНО та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України, 19 вересня 2019 року о 14:00 було проведено перший   науково-практичний тренінг-семінар «Відкриті електронні системи інформаційно-аналітичної підтримки педагогічних досліджень. Індекс цитування (імпакт фактор, індекс Гірша)» з серії науково-практичних тренінгів-семінарів.
Дякуємо всім, хто долучився до обговорення найактуальніших наукових проблем і став активним учасником семінару-тренінгу.
Чекаємо на Вас у жовтні  на обговоренні проблеми «Цифрові відкриті системи у розвитку інформаційно-дослідницької компетентності наукових і науково-педагогічних працівників».