Навчання авіаційних фахівців Киргизстану – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Навчання авіаційних фахівців Киргизстану

На замовлення Державного підприємства «Киргизаеронавігація» в період з 24 по 28 жовтня 2022 року Навчально-науковим інститутом неперервної освіти НАУ організовано та проведено навчання за програмою «Навігація, заснована на характеристиках (Performance-based navigation)». Курси відбулися в м. Бішкек для керівного та диспетчерського персоналу обслуговування повітряного руху Головного підприємства та Ошського філіалу ДП «Киргизаеронавігація».

До проведення занять залучалися викладачі кафедри аеронавігаційних систем ФАЕТ: доцент Олександр ЛУППО та старший викладач Микола БОГУНЕНКО.

У відгуках щодо якості навчання слухачі курсів відзначили важливість проведення занять подібного рівня, високий науково-педагогічний рівень їх проведення, змістовність та пізнавальність тематичного курсу. Досягнуто домовленості про організацію навчальних курсів для фахівців Киргизстану і в наступному році.