Онлайн-курси для авіаційних фахівців – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Онлайн-курси для авіаційних фахівців

В навчально-науковому інституті неперервної освіти в період з 02 по 04 червня відбулися курси підвищення кваліфікації «Авіаційне законодавство» на платформі Google Classroom. Слухачі курсів – керівний склад та інженерно-технічний персонал ТОВ «Науково-виробнича фірма «МС АВІА-ГРЕЙД» (м. Запоріжжя).

Програма курсів «Авіаційне законодавство» ставить за мету надання слухачам систематизованих знань щодо нормативних документів у сфері льотної придатності повітряних суден.

Викладачі – доцент кафедри конструкції літальних апаратів НН АКІ, к.т.н. Святослав Юцкевич та старший викладач кафедри технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки НН АКІ Олександр Якобчук. На завершення КПК слухачі одержали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснює Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації ННІНО.

Телефон для довідок: 406-70-34, e-mail: kpk@nau.edu.ua