Підвищення кваліфікації авіаційних фахівців Казахстану – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Підвищення кваліфікації авіаційних фахівців Казахстану

В Навчально-науковому інститут неперервної освіти завершено курси підвищення кваліфікації за програмою «Сучасні технології авіаційного паливозабезпечення» для двох груп авіаційних фахівців Республіки Казахстан. Курси відбулися в період з 12 по 23 липня в м. Алмати та м. Шимкент. Слухачі курсів – представники АТ «Міжнародний аеропорт «Алмати» та АТ «Аеропорт Шимкент». Керівник проекту – професор кафедри хімії і хімічної технології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Матвєєва Олена Львівна.

Програма курсів затверджена Державною авіаційною службою України. В рамках основної програми, слухачі курсів разом з викладачем провели виїзне заняття на базі паливозаправної служби аеропортів, де мали змогу реалізувати отримані теоретичні та практичні знання.

Після завершення навчання слухачі курсів відзначили важливість проведення таких занять, високий науково-педагогічний рівень їх проведення, змістовність та пізнавальність тематичного курсу, наявність актуальних та цікавих відеоматеріалів.

Сертифікати про підвищення кваліфікації отримали 22 слухачів курсів.

Організаційно-методичне супроводження курсів здійснювалося фахівцями Навчально-консультативного центру підвищення кваліфікації НН ІНО, тел. (044) 406-70-34, e-mail: kpk@nau.edu.ua.

Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених!