Початок навчання на курсах підвищення кваліфікації за програмою «Методи роботи з психічною травмою. Перша психологічна допомога та медико-психологічна реабілітація осіб, які пережили психічну травму» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Початок навчання на курсах підвищення кваліфікації за програмою «Методи роботи з психічною травмою. Перша психологічна допомога та медико-психологічна реабілітація осіб, які пережили психічну травму»

Навчально-науковий інститут неперервної освіти НАУ інформує що 23 травня відбувся початок навчання на курсах підвищення кваліфікації за програмою «Методи роботи з психічною травмою. Перша психологічна допомога та медико-психологічна реабілітація осіб, які пережили психічну травму». Форма навчання дистанційна.

В цей складний час до нас приєдналися слухачі із усіх теренів України: Києва, Дніпра, Одеси, Кривого рогу, Тернополя, Львова.

Попередньо ми інформували, що програма складена з суто практичного контенту. Акцент програми – поєднання нових підходів, з урахуванням досвіду ізраїльських та американських фахівців щодо медико-психологічної реабілітації широкого кола осіб, які пережили чи знаходяться в стані психічної травми під час війни.

Вперше ми надаємо нашим слухачам кризове психологічне консультування в умовах війни, розглядаємо особливості впливу війни на психічний стан людей, вивчаємо особливості розвитку мозку та його функціонування, а також нейропсихологічні аспекти реагування мозку на травму. Надаємо практичні рекомендації, що і як робити, щоб зберегти психіку від негативного впливу війни.

Викладач курсів Вишніченко Сергій Іванович, кандидат мед. наук є досвідченим практиком та висококласним спеціалістом у сфері психотерапії і психіатрії.

Всі записи онлайн-зустрічей, презентації, додаткові матеріали, опитувальники, тести, література надаються в загальному чаті курсу у соціальній мережі Telegram і зберігаються там.

Курси триватимуть до 20 червня 2022 року.

Зараз за цією програмою відбувається набір на другу групу, навчання планується з 21 червня.

м. Київ, пр. Любомира Гузара, 1, НАУ,
корпус 8, кабінет № 011,
e-mail: maliniam@ukr.net
Маліновська Наталія Миколаївна
+38(050)-937-67-60