Проведена ознайомча екскурсія Національним авіаційним університетом для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» ОС «Бакалавр»

Директором Навчально-наукового інституту непервної освіти Михальченко О.А. була організована і проведена ознайомча екскурсія Національним авіаційним університетом для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» ОС «Бакалавр». Студенти відвідали офіційні зали адміністративного корпусу Національного авіаційного університету, Музей НАУ.