Розширення можливостей подальшого працевлаштування студентів з авіаційно-технічних та інженерних спеціальностей. – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Розширення можливостей подальшого працевлаштування студентів з авіаційно-технічних та інженерних спеціальностей.

Розширення можливостей подальшого працевлаштування студентів з авіаційно-технічних та інженерних спеціальностей.

03 жовтня 2019 року на базі ННІНО відбулася робоча нарада представників Навчально-наукового інституту неперервної освіти (Дейнега І.І., Шинкарчук М.В., Якобчук О.Є.), Аерокосмічного факультету (Ладогубець Н.В.), Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій (Мочалін І.О.), на якій були обговорені напрямки співпраці за проектами з навчання, розвитку та підготовки майбутніх спеціалістів з технічного обслуговування повітряних суден та компонентів до них, розширення можливостей для студентів та випускників НАУ на отримання спеціалізованої додаткової освіти та навичок за стандартами EASA Part-147, підготовки молодих фахівців до початку своєї професійної кар’єри ще протягомакадемічного навчання у ВНЗ (“кадетськапрограма»).  На зустрічі було зроблено наголос нанеобхідності гармонізації стандартів навчальних програм з базової підготовки українських авіаційних ВНЗ до вимог і стандартів EASA, що надасть можливість визнання частини академічних курсів як базових модулів підготовки за вимогами EASA, і таким чином спростити та скоротити час підготовки сертифікованих авіаційних механіків спеціальностей А1, В1.1, В2, а також додаткової курсової підготовки студентів для запропонованої сертифікації.

«Це важлива стратегічна задача, і Національний Авіаційний Університет володіє повноцінною сучасною навчальною та викладацькою базою для того, щоб запропонувати українським студентам, а також майбутнім авіаційним спеціалістам повний спектр підготовки з технічного обслуговування відповідно до міжнародних стандартів, ще на протязі навчання у НАУ. Це допоможе нашим випускникам  продовжити свою кар’єру  за профільною освітою, і ми продовжимо розвивати молодих професіоналів в Україні та поставляти висококваліфікованих фахівців на швидко зростаючий ринок» – сказала Ірина Дейнега, директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти. 

Учасники зустрічі погодили питання подальшої співпраці з А.B.С. Management  – приватнимпостачальником послуг з бізнес-консультування  та навчання, основною місією якого є надання комплексних та ефективних рішень для авіаційної галузі, впровадження кращих міжнародних практик та досвіду, що спеціалізуються на таких сферах, як бізнес-планування, MRO бізнес, підготовка та розвиток персонала з технічного обслуговування повітряних суден, пошук та підбір авіаційного персоналу, консультаційні проекти з питань авіаційного персоналу та побудови ефективних організаційних структур, та інших напрямків бізнесу. У 2019 році А.B.С. Management розпочало новий проект під назвою “ABC Aviation Staff“, спрямований на просування авіаційних професій для українських вузів та студентів, а також на розвиток молодих фахівців з України з метою надати їм більше можливостей стати частиною світової авіаційної галузі.

На наступну зустріч для обговорення поставдених завдань будуть запрошені  і представники приватної польської компанії ALL4JETS.