Що таке FPV-дрон, для чого він потрібен і як ним керувати? – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Що таке FPV-дрон, для чого він потрібен і як ним керувати?

17.04.2024 в Навчально-науковому інституті неперервної освіти Національного авіаційного університету в рамках зустрічі з стейкхолдерами, студенти та викладачі НАУ познайомляться з ГАНУСЯКОМ Юрієм який є розробником ударних БПЛА коптерного типу, пілотом FPV та виробником акумуляторів до БПЛА різних типів.

Дрони FPV — це безпілотні літальні апарати, оснащені функцією «вид від першої особи» (First Person View — скорочено FPV). Оператор керує безпілотником за допомогою пульта і бачить місцевість навколо безпілотника в реальному часі за допомогою спеціальних окулярів, так, ніби сидить усередині самого безпілотника, подібно до пілота.

В рамках відкритої лекції студенти та викладачі НАУ дізнаються:

• З чого складається FPV -дрон?
  • Чим дрони-FPV відрізняються від звичайних?
  • Як вони працюють?
  • Чому навчитися керувати FPV-дроном значно важче, ніж «Мавіком»?
  • Чому важливо донатити на FPV-дрони і коли ці БпЛА стали максимально корисними на фронті?

17.04 о 14:00 чекаємо всіх охочих за посиланням – https://meet.google.com/cni-ters-rxm