Центр експертизи та сертифікації освітніх та наукових програм запрошує долучитися до психологічного тренінгу – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

15 жовтня запрошуємо на актуальний психологічний тренінг

«Досвід роботи практичного психолога, працівників освітянської сфери в бомбосховищі з метою стабілізації емоційного стану в ситуації загрози»

Маємо актуальну пропозицію для розширення професійних компетенцій практичних психологів, психотерапевтів, соціальних педагогів, працівників освітянської сфери, реабілітологів, студентів випускних курсів, всіх зацікавлених осіб!

Тренінг проводить Вишніченко Сергій Іванович, кандидат мед. наук, досвідчений практик та висококласний спеціаліст у сфері психотерапії і психіатрії, має досвід роботи і участі в сучасних міжнародних проектах.

Використовуємо і презентуємо новітні авторські методики і розробки.

По закінченню навчання учасники отримують державний документ встановленого зразка українською та англійською мовами про підвищення кваліфікації в Національному авіаційному університеті.
Одноденний тренінг.

Форма проведення дистанційна.

Навчання починається з 10.00 по 16.00.

Надаємо учасникам тренінгу поради, вміння та навички надання психологічної допомоги:

• при перебуванні дітей в бомбосховищах і дітям, що залишили свої будинки;
  • при зміні поведінки дітей, порушенні сну, звичок харчової поведінки, агресії, загальмованості, страху, порушенні концентрації уваги, відмові від раніше набутих навичок;
  • при виникненні підвищенної агресивністі та конфліктності;
  • інформацію щодо використання і застосування нормалізуючих вправ та ігор;
  • інформацію, у яких випадках дітям потрібна професійна психологічна допомога.

Запис тренінгу, додаткові матеріали, література надаються в загальному чаті у соціальній мережі Telegram і зберігаються там.

м. Київ, пр. Любомира Гузара, 1, НАУ,
корпус 8, кабінет № 011,