Відбулась англомовна лекція Грущинської Наталії Миколаївни – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Відбулась англомовна лекція Грущинської Наталії Миколаївни

Відбілась англомовна лекція Грущинської Наталії Миколаївни

26 січня 2023 року відбулась англомовна лекція доктора економічних наук, професора, заступника директора ННІНО Грущинської Наталії Миколаївни на тему: «Future trends and formation of Ukrainian society (identity, values, terrorism, economy)»(укр. «Тренди майбутнього та формування соціуму України (ідентичність, цінності, тероризм, економіка»). Лекція проведена для студентів українських та іноземних навчальних закладів за запрошенням Всеукраїнської асоціації економістів-міжнародників в рамках роботи Зимової школи «Impact of russian agression in Ukraine on national and global economy» (укр. «Вплив російської агресії в Україні на національну та глобальну економіку»).