Відбулось засідання Ради Роботодавців Навчально-наукового інституту неперервної освіти – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Відбулось засідання Ради роботодавців Навчально-наукового інституту неперервної освіти. З вітальним словом звернувся директор інституту Слюняєв Артем Сергійович.
Заступник директора Грущинська Наталія Миколаївна окреслила плани і перспективи співпраці із стейкхолдерами. В ході зустрічі обговорили Положення про Раду роботодавців Національного авіаційного університету, актуальність співпраці в питаннях: реалізації дуальної форми освіти, проведення відкритих лекцій, семінарів із залученням роботодавців, участь в спільних наукових та навчальних заходах.

Завідувач кафедри технологій управління Поліщук Оксана Володимирівна звернула увагу присутніх на можливість проведення курсів підвищення кваліфікації за тематикою спеціальності «Управління проектами». Головою Ради роботодавців було обрано Гаврилова Євгена Павловича т.в.о. директора ДП «Антонов», заступником – Лобаса Володимира Миколайовича, керівника ТОВ «Вівамакс груп». В дистанційному форматі до обговорення було долучено інших учасників засідання: члена Ради роботодавців Журавльова Михайла Олеговича, гарантів ОПП кафедри публічного управління та адміністрування, кафедри технологій управління, кафедри управління людським фактором, науково-педагогічних працівників.