Відбулось засідання секції «Управління та адміністрування в авіаційній галузі» ХХІІІ міжнародної науково-практичної конференції “ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки” – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

5 квітня 2023 року в Навчально-науковому інституті неперервної освіти Національного авіаційного університету відбулось засідання секції «Управління та адміністрування в авіаційній галузі» ХХІІІ міжнародної науково-практичної конференції “ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки”.

Модератором секції виступила заступник директора ННІНО, доктор економічних наук, професор Грущинська Наталія Миколаївна.

В конференції взяли участь, завідувач кафедри технологій управління, кандидат технічних наук, доцент Фендьо Олена Миколаївна, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, доктор наук з державного управління Мельничук Лариса Михайлівна, завідувач кафедри управління людським фактором, доктор педагогічних наук, професор Сидорчук Людмила Андріївна, заступник директора ННІНО, кандидат економічних наук, доцент Поліщук Оксана Володимирівна, науково–педагогічні працівники кафедр, здобувачі вищої освіти ОС «Магістр» спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування ОПП «Менеджмент в органах публічного управління» та ОС «Бакалавр» ОПП «Публічне управління та адміністрування»; спеціальності 073 Менеджмент ОПП «Управління проектами», ОПП «Адміністративний менеджмент»; спеціальності 011 Освіта, педагогічні науки ОПП Інформаційно-комунікаційні технології в освіті; спеціальності 053 Психологія ОПП «Психологія екстремальних та кризових ситуацій», та здобувачі доктора PhD спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування.

Особливою активністю відзначились наступні здобувачі: кафедра технологій управління: Баула Владислав, Бубенець Андрій, кафедра публічного управління та адміністрування: Міньковська Анастасія, Черепахіна Анастасія, аспірант Веретинський Артем; кафедра управління людським фактором: Фролов Ігор, Тимчук Ольга, Станіславський Євгеній, Ігнатович Богдан, Дубінецька Тетяна, Годунова Анастасія. Виступи супроводжувалися презентаційними та відео матеріалами.

Тези доповідей розміщені у репозитарії Науково-технічної бібліотеки Національного авіаційного університету (НТБ НАУ) та можна ознайомитись за посиланням.

Тези доповідей