Відбувся науковий семінар «Становлення, функціонування та розвиток післядипломної освіти України: правовий аналіз нормативного регулювання» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Сьогодення актуалізує роль освіти дорослих у пожиттєвій зайнятості кожного з нас, оскільки швидкозмінність професійних знань і їхнє застарівання роблять післядипломну обов’язковою вимогою неперервною освіти впродовж життя. Цій проблемі було присвячено науковий семінар «Становлення, функціонування та розвиток післядипломної освіти України: правовий аналіз нормативного регулювання», проведений науково-педагогічним персоналом кафедри управління професійною освітою відповідно до плану роботи Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного авіаційного університету 28 жовтня 2019 року.
У рамках наукового семінару прозвучали виступи з доповідями:
  • Правовий аналіз нормативного регулювання післядипломної педагогічної освіти в Україні. Доповідач – к. пед. н., доцент кафедри управління професійною освітою Толочко Світлана Вікторівна.
  • Трансформація ідей модернізації системи підвищення кваліфікації у контексті функціонування ТОВ «Академія інноваційного розвитку освіти». Доповідач – завідувач сектору проектування моделей підготовки педагогічних кадрів відділу проектного управління ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Клясен Наталія Леонідівна.
  • Освітні хаби Києва – відкритий простір для освітян, потенційні можливості для агентів змін у новому форматі. Доповідач – студентка групи ІТ-527 М Першина Олександра Павлівна.
Нешаблонність формату наукового семінару сприяла проведенню дискусійної панелі «Реалізація можливостей формальної, неформальної та інформальної післядипломної освіти. Обмін досвідом», у якій активну участь узяли не лише викладачі, а й студенти кафедри.
Щира вдячність учасникам наукового семінару за активність та особистісну позицію в питаннях становлення, функціонування та розвиток післядипломної освіти України.