Відбувся перший випуск групи за програмою підготовки операторів безпілотних літальних систем (дронів) – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

27 серпня 2020 відбулась заключна лекція і випуск першої групи за програмою підготовки операторів безпілотних літальних систем (дронів). Заключну лекцію провела Ірина Кустовська, заступник начальника Управління стратегічного розвитку Державної авіаційної служби України. Вона ознайомила слухачів з перспективами розвитку сфери експлуатації безпілотних літальних систем (БПЛС) в Україні, впровадженням європейського досвіду експлуатації БПЛС та можливостями імплементації законодавчої нормативної бази. Пані Ірина акцентувала увагу на напрямках застосування БПЛС в Україні і підкреслила, що за обсягами впровадження технологій БПЛС у аграрному секторі наша країна посідає перше місце у Європі.

У ході жвавої дискусії зі слухачами були розглянуті питання особливості використання БПЛС для цивільного, державного та комерційного використання.

Слухачі отримали Сертифікати про курсове навчання за програмою «Підготовка операторів безпілотних літальних апаратів», вислови слова великої подяки викладачам і керівництву Навчально-наукового інституту неперервної освіти за доброзичливість, відкритість у ставленні до слухачів, всебічну допомогу у процесі навчання і надану можливість відкрити для себе нові професійні перспективи.