Відбувся П’ятий студентський круглий стіл – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Відбувся П’ятий студентський круглий стіл

22 грудня 2022 року відбувся П’ятий студентський круглий стіл студентів кафедри публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного авіаційного університету на тему «Публічне управління та адміністрування: історична ретроспектива, особистості, сучасність».

Напрямки роботи круглого столу:

1. Публічні особи в історичній ретроспективі державотворення України
  2. Тенденції публічного управління в умовах війни
  3. Дипломатична служба в системі державного управління (з нагоди Дня працівника дипломатичної служби).

Виступи підготували науково-педагогічні працівники кафедри, куратори, аспіранти та студенти. Цікаві матеріали підготували Міньковська Анастасія, студентка 3 курсу доповідь на тему: «Виклики дипломатії перед обличчям війни»; Черепахіна Анастасія студентка 2 курсу «Як США вийшли з війни наймогутнішими: уроки для України»; Йовенко Катерина студентка 3 курсу з доповіддю: «Громадянське суспільство країн Європейського Союзу і євроінтеграційні процеси».

Програма круглого столу