Запрошуємо взяти участь у роботі наукового семінару – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Запрошуємо взяти участь у роботі наукового семінару

Національний авіаційний університет
Науково-навчальний інститут неперервної освіти
Запрошуємо науково-педагогічних працівників та студентів взяти участь у роботі наукового семінару
«СТАНОВЛЕННЯ, ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА РОЗВИТОК ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ:
ПРАВОВИЙ АНАЛІЗ НОРМАТИВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ»,
який відбудеться 28 жовтня 2019 року о 14:30 (аудиторія 8.906).
У РАМКАХ НАУКОВОГО СЕМІНАРУПЕРЕДБАЧЕНО:
Виступи з доповідями:
Правовий аналіз нормативного регулювання післядипломної педагогічної освіти в Україні. Доповідач – к. пед. н., доцент кафедри управління професійною освітою Толочко Світлана Вікторівна.
Трансформація ідей модернізації системи підвищення кваліфікації у контексті функціонування ТОВ «Академія інноваційного розвитку освіти». Доповідач завідувач сектору проектування моделей підготовки педагогічних кадрів відділу проектного управління ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Клясен НаталіяЛеонідівна.
Освітні хаби Києва відкритий простір для освітян, потенційні можливості для агентів змін у новому форматі. Доповідач студентка групи ІТ-527 М Першина Олександра Павлівна.
Дискусійна панель:
Реалізація можливостей формальної, неформальної та інформальної післядипломної освіти. Обмін досвідом.
Запрошуємо всіх охочих до участі в науковому семінарі!