04 грудня 2020 року відбудеться Конференція трудового колективу Навчально-наукового інституту неперервної освіти – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

04 грудня 2020 року об 1100 в аудиторіях 8а-906 та 8а-902 відбудеться Конференція трудового колективу Навчально-наукового інституту неперервної освіти. Явка усіх штатних працівників Інституту – є обов’язковою. З метою дотримання карантинних вимог, обов’язково бути у масці або респіраторі!!!
Початок реєстрації – о 1030.

Порядок денний:
  1. Обрання делегатів на Конференцію трудового колективу Національного авіаційного університету.
    Доповідач: в. о. директора ННІНО Михальченко О. А.
  2. Обрання представників до складу вченої ради Національного авіаційного університету із числа науково-педагогічних працівників.
    Доповідач: в. о. директора ННІНО Михальченко О. А.
  3. Різне.

Оргкомітет з підготовки та проведення
Конференції трудового колективу ННІНО