Співробітники центру – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ
Співробітники центру
ЯКОБЧУК Олександр Євгенійович
В.о. директора Навчального центру «Організації з підготовки до ТО» / Менеджер з навчання ТО / Провідний фахівець
У 2001 році закінчив з відзнакою механічний факультет Національного авіаційного університету та здобув кваліфікацію магістра з «Технічної експлуатації та ремонту ЛА і ЕДУ». Загальний стаж роботи складає 24 роки. Стаж педагогічної роботи у ВНЗ –14 років, у НАУ – 14 років. Старший викладач кафедри технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки Навчально-наукового аерокосмічного інституту. Автор і співавтор 44 друкованих праць. Нагороджений Подякою ректора НАУ. Має сертифікати на право викладання англійською мовою в університеті.
Наукова діяльність пов’язана з дослідженням мастильних процесів, що виникають в парах тертя-ковзання.
 
ЮЦКЕВИЧ Святослав Сергійович
Провідний фахівець Навчального центру «Організації з підготовки до ТО» НН
Інституту неперервної освіти / Менеджер з якості навчання ТО
У 2005 році закінчив з відзнакою факультет літальних апаратів Національного авіаційного університету та здобув кваліфікацію магістра за спеціальністю: «Виробництво, технічне обслуговування та ремонт повітряних суден авіадвигунів». Загальний стаж роботи складає 17 років, у НАУ – 12 років. Доцент кафедри конструкції літальних апаратів Навчально-наукового аерокосмічного інституту. Автор і співавтор 46 друкованих праць. Нагороджений Подякою ректора НАУ, є стипендіатом премії Кабінету Міністрів України  для молодих учених. Має сертифікати на право викладання англійською мовою в університеті.
Наукова діяльність пов’язана з прогнозуванням ресурсу авіаційних конструкцій.
МИХАЙЛЮК Діана Михайлівна
Провідний фахівець
У 2017 році закінчила Навчально-науковий юридичний інститут Національного авіаційного університету за спеціальністю «Право». З 2016 року працювала лаборантом на кафедрі конституційного і адміністративного права  НН ЮІ НАУ. З 2017 працює у центрі «Організація з підготовки до технічного обслуговування» Навчально-наукового інституту неперервної освіти.