ХХІІІ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Інформація щодо реєстрації на конференцію «ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки»

Шановні здобувачі вищої освіти, молоді вчені та всі, хто бажає долучитися до цьогорічної ХХІІІ міжнародної науково-практичної конференції “ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки”!

Національний авіаційний університет запрошує здобувачів вищої освіти та молодих учених вітчизняних та закордонних ЗВО, наукових організацій та установ 4-7 квітня 2023 року взяти участь у роботі ХХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ”.

Участь у Конференції безкоштовна. Матеріали конференції (тези доповідей) будуть розміщені у репозитарії Науково-технічної бібліотеки Національного авіаційного університету (НТБ НАУ). Конференція проходитиме в форматі он-лайн по секціям. Форми проведення конференції – секційний формат, круглі столи, семінари тощо.

Робочі мови: українська, англійська.

Програма конференції

Для участі та представленні доповіді на конференції необхідно з 25 лютого по 25 березня 2023р. зареєструватися та надати тези доповіді через Google форму за посиланням. При реєстрації необхідно обрати секцію: Управління та адміністрування в авіаційній галузі.

Для подання тез необхідно ознайомитись з вимогами щодо оформлення та надіслати матеріали відповідно до вимог НТБ НАУ.

Робота Конференції проходитиме за напрямами.

Навчально-науковий інститут неперервної освіти планує проводити роботу МНПК молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» в 2023 році за напрямом:

Управління та адміністрування в авіаційній галузі
Назва секціїПІБ секретаряКонтактиФорма проведення (секційний формат, семінар, круглий стіл, тощо)
Управління та адміністрування в авіаційній галузіКовтун Марина Вікторівна(044)406-74-34
marinakovtun2015@gmail.com
кім.8.014
секційний формат
Підсекція: Управління людським факторомКухоцька Олена Сергіївна(044)406-74-00
olena.kukhotska@nau.edu.ua
кім.8.012
підсекція

Відповідальним за організацію та проведення заходу на факультеті призначено Грущинську Наталію Миколаївну заступника директора ННІНО.

Телефон: (044)406-74-96
E-mail: Nataliia.hrushchynska@npp.nau.edu.ua