Іспит для проведення підсумкового контролю знань слухачів – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Іспит для проведення підсумкового контролю знань слухачів

В Навчально-науковому інституті неперервної освіти НАУ відбудеться іспит (у формі тестування) для проведення підсумкового контролю знань слухачів курсів підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників.

Місце проведення іспиту: кафедра аерокосмічної геодезії та землеустрою Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій, м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 3, аудиторія 504.
Дата проведення іспиту: 19 лютого 2021 року (початок о 10 год. 00 хв.)

Відповідно до Вимог до програм підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників Інститут забезпечує технічну трансляцію у режимі онлайн на власному сайті та/або у YouTube.