Курси «Моніторинг польотних даних» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Курси «Моніторинг польотних даних»

Курси «Моніторинг польотних даних»

Керівні документи ІСАО передбачають перехід на новий рівень забезпечення безпеки польотів, спираючись на постійний моніторинг польотних даних, обмін інформацією, створення спеціалізованих центрів, тощо. Тематиці моніторингу, апаратному, програмному та методичному забезпеченню присвячені курси підвищення кваліфікації «Моніторинг польотних даних», які були організовані Навчально-науковим інститутом неперервної освіти в період з 03 по 07 лютого. На навчання прибули представники ДП «Завод 410 ЦА» та ТОВ «Анда Ейр».

Курси «Моніторинг польотних даних»

Курси проводилися на базі Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії. Крім викладачів університету, до проведення занять залучалися фахівці Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами.

Курси «Моніторинг польотних даних»

Учасники курсів отримали сертифікати, якими надається право здійснювати моніторинг та аналіз польотних даних в рамках системи управління безпекою польотів.

Курси «Моніторинг польотних даних»

Наступна група розпочне роботу 23 березня.

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснює Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації ННІНО.

Телефон для довідок: 406 70 34.

E-mail: kpk@nau.edu.ua.