Курси підвищення кваліфікації «Розслідування авіаційних подій та інцидентів» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Курси підвищення кваліфікації «Розслідування авіаційних подій та інцидентів»

В Навчально-науковому інституті неперервної освіти (ННІНО) завершено тижневі курси підвищення кваліфікації за програмою «Розслідування авіаційних подій та інцидентів». Слухачі курсів – інспектори з безпеки польотів Державного підприємства «АНТОНОВ».

У програмі тренінгу – розгляд основних питань з аналізу причин-факторів авіаційних подій та інцидентів, вимог ІКАО щодо безпеки польотів, організації розслідування авіаційних подій та інцидентів, профілактичної діяльності експлуатантів щодо їх попередження та забезпечення безпеки польотів, інспектування авіаційної діяльності з урахуванням вимог, положень і рекомендацій, що містяться у нормативних, інструктивних і методичних документах ЦА України та документах ІКАО та EASA.

Керівник проекту: Михайло Давиденко – кандидат технічних наук, професор.

Навчальний процес забезпечували провідні фахівці Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів із цивільними повітряними суднами. Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснювали фахівці Навчально-консультативного центру підвищення кваліфікації ННІНО.

Триває набір до наступної групи! Телефон для довідок: 406–70–34, e-mail: kpk@nau.edu.ua