Курси з підвищення кваліфікації “Інноваційні технології сучасної практичної психології” – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Міжнародна школа практичної психології Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного авіаційного університету запрошує Вас на курси з підвищення кваліфікації “Інноваційні технології сучасної практичної психології”. По завершенню навчання отримання державного сертифікату. Набір слухачів триває до 01 лютого 2020 року. Обсяг програми – 184 год., включає теоретичне та практичне навчання із застосуванням дистанційної форми.

Програма охоплює наступні модулі: вдосконалення рівня володіння психодіагностичними методиками, основи психологічного консультування, методи роботи з психічною травмою, надання екстреної психологічної допомоги, конфлікти і шляхи їх розв’язання. Вартість навчання 3.500 грн. Формат роботи : субота та неділя з 9.00 до 18.00. Місце проведення м.Київ, пр. Любомира Гудзара, 1 (Комарова), НАУ.

Запис,запитання : +38(067)232-34-50, +38(050)937-67-60, email: maliniam@ ukr.net