Курси підвищення кваліфікації для фахівців аеропорту Кривий Ріг – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Курси підвищення кваліфікації для фахівців аеропорту Кривий Ріг

Навчально-науковим інститутом неперервної освіти НАУ підготовлено ще одну групу авіаційних фахівців за напрямом «Глобальний формат звітності про стан поверхні ЗПС (GRF)». Цього разу навчання відбулося в період з 03 по 05 листопада на базі КП «Міжнародний аеропорт «Кривий Ріг».

Курси підвищення кваліфікації для фахівців аеропорту Кривий Ріг

Програма курсів складена у відповідності до вимог ІСАО та Державіаслужби у зв’язку з впровадженням з 04 листопада 2021 року нової методології оцінювання та звітування про стан ЗПС. Керівник проекту – заступник директора НН ІНО, к.т.н., доцент Микола Шинкарчук.

На черзі – аналогічне навчання для фахівців ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д.Галицького».
ННІНО запрошує на навчання.

Реєстрація на курс