Курси підвищення кваліфікації фахівців з авіаційного паливозабезпечення – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Курси підвищення кваліфікації фахівців з авіаційного паливозабезпечення

Курси підвищення кваліфікації  фахівців з авіаційного паливозабезпечення

На замовлення ТОВ «Нью Системс АМ» та ТОВ «Скай Джет Х» в період з 06 по 09 грудня 2021 року Навчально-науковим інститутом неперервної освіти в м. Харкові було проведено курси підвищення кваліфікації за програмою «Сучасні технології авіаційного паливозабезпечення». Слухачі курсів – інженерно-технічний склад, лаборанти, техніки, оператори, заправники, які займаються експлуатацією об’єктів авіапаливозабезпечення, підготовкою палива до видачі, забезпеченням заправки повітряних суден в Міжнародному аеропорту «Харків».

Програма курсів затверджена Державною авіаційною службою України (Сертифікат Державіаслужби GH011). Періодичність навчання регламентована програмою і становить 1 раз на 2 роки.
Керівник проекту – професор кафедри хімії і хімічної технології ФЕБІТ, к.т.н. Матвєєва Олена Львівна. Крім засвоєння основної програми, слухачі курсів разом з викладачем провели виїзне заняття на базі паливозаправної служби аеропорту Харків, де мали змогу реалізувати отримані теоретичні та практичні знання.

По завершенню навчання слухачі курсів отримали сертифікати про підвищення кваліфікації, а також відзначили важливість проведення таких занять, високий науково-педагогічний рівень їх проведення, змістовність та пізнавальність тематичного курсу.

Курси підвищення кваліфікації фахівців з авіаційного паливозабезпечення

Організаційно-методичне супроводження курсів здійснює Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації НН ІНО, тел. (044) 406-70-34, e-mail: kpk@nau.edu.ua.
Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених!