Національний авіаційний університет отримав Сертифікат визнання – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Національний авіаційний університет отримав Сертифікат визнання

Національний авіаційний університет за ініціативи Навчально-наукового інституту неперервної освіти успішно пройшов сертифікаційну перевірку Агентства цивільної авіації (ЦА) Киргизької Республіки та отримав Сертифікат визнання.

На підставі поданої доказової документації та згідно з Актом проведення перевірки на відповідність Національного авіаційного університету сертифікаційним вимогам національного законодавства Киргизької Республіки до авіаційних навчальних закладів, Агентство цивільної авіації визнало Національний авіаційний університет таким, що відповідає вимогам Повітряного законодавства та нормативних правових актів до авіаційних навчальних закладів Киргизької Республіки. Агентством ЦА було прийнято рішення про:
– видачу Національному авіаційному університету Сертифікату визнання №262/GH 011;
– визнання програм підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації авіаційного персоналу цивільної авіації.

Викладачі університету, які беруть участь в проведенні навчання авіаційних фахівців, готові до розвитку співпраці з авіаторами Киргизької Республіки.

Національний авіаційний університет отримав Сертифікат визнання