Навчання фахівців аеропортів України – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Навчання фахівців аеропортів України

В Інституті неперервної освіти вперше був проведений навчальний курс за програмою «Організація безпеки виконання операцій на ЗПС» для фахівців служб авіаційних підприємств, що входять до складу робочих груп із забезпечення безпеки польотів на ЗПС Runway Safety Team. Програма курсу розрахована на навчання провідних фахівців операторів аеродромів, провайдерів, авіакомпаній, представників метеорологічних служб та інших суб’єктів авіаційної діяльності, які залучені до операцій на злітно-посадкових смугах (ЗПС) і зацікавлені у підвищенні рівня безпеки на ЗПС. Слухачі курсу – представники міжнародних аеропортів «Харків», «Запоріжжя», «Одеса», «Миколаїв», «Житомир», ДП «АНТОНОВ», КП БМР «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс».

До проведення занять були залучені представники Державіаслужби України, ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» та професорсько-викладацький склад НАУ.

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснюється фахівцями Навчально-консультативного центру підвищення кваліфікації НН ІНО.

Телефон для довідок: (044)406-70-34, e-mail: kpk@nau.edu.ua.