Презентація спеціальності «Публічне управління та адміністрування» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Презентація спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

28 березня 2019 року кафедра публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту неперервної освіти на чолі з завідувачем кафедри публічного управління та адміністрування, д. е. н., доцентом Наталією Грущинською  в співпраці  з IBS  education організувала профорієнтаційний захід для учнів 11 класів.

Відкрила захід та звернулася з вітальним словом до присутніх директор ННІНО, к. і. н., доцент Ірина Дейнега, яка презентувала діяльність Інституту, підкреслила вагому роль на сучасному ринку праці фахівців з публічного управління, побажала вдало подолати бар’єри ЗНО та запросила на навчання саме до ННІНО НАУ.

Наталія Грущинська ознайомила абітурієнтів із особливостями спеціальності «Публічне управління та адміністрування», процесом навчання, що полягає не лише в теоретичній підготовці, а і в обов`язковому практичному застосуванні знань,  можливостями реалізації потенціалу майбутнього випускника. У заході взяли участь керівники структурних підрозділів і студенти-магістри спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Програмою заходу для запрошених абітурієнтів було передбачено виконання профорієнтаційних тестів, кейс-завдань, відвідування Навчального ангару та Музею історії НАУ.

На завершення зустрічі абітурієнти висловили щирі слова вдячності за організований захід та неабиякі враження про НАУ, що назавжди залишаться у пам’яті.