«Психологічна реабілітація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей: відновлення після бойових дій та полону» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Нові курси від Навчально-наукового інституту неперервної освіти

Центр експертизи і сертифікації освітніх та наукових програм Навчально-наукового інституту неперервної освіти запрошує на курси підвищення кваліфікації за новою програмою «Психологічна реабілітація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей: відновлення після бойових дій та полону».

Запропонована програма розширена і оновлена з урахуванням необхідності комплексного підходу до реабілітації військовослужбовців, ветеранів та осіб, які повернулися з полону а також їхніх родин. Вперше слухачам всебічно розкривається тема групової та індивідуальної психокорекції та психотерапії осіб, які повернулись з полону та членів їх сімей.

Під час проходження курсу учасники матимуть можливість:

• опанувати сучасні методики психофізіологічної саморегуляції поведінки бійців при підготовці і проведенні бойових дій
  • ознайомитися з сучасними підходами до медико-психологічної реабілітації військових із бойовою психічною травмою
  • оволодіти ефективними методиками реабілітації окремих кризових станів військових, ветеранів, осіб, які повернулись з полону та членів їхніх сімей.

Ознайомитись з відгуками слухачів ви зможете за посиланням:

Дивитись відгуки

Курси проводить викладач кафедри управління людським фактором ННІНО НАУ Сергій Вишніченко – кандидат медичних наук, доцент, практик та висококваліфікований фахівець у сфері психотерапії та психіатрії, який має досвід бригадної роботи з військовими, полоненими та членами їх сімей в межах міжнародного проєкту «Відновлення під час війни».

Усі матеріали надаються в загальному чаті курсу в Telegram.

Запрошуємо до навчання!

Разом допоможемо подолати наслідки війни!

Контакти:
+38(050)-937-67-60 – Наталія Маліновська