Співробітництво з авіаторами Киргизстану продовжується. – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Співробітництво з авіаторами Киргизстану продовжується.

На замовлення ВАТ «Міжнародний аеропорт «Манас» Навчально-науковим інститутом неперервної освіти в період з 13 по 17 травня проведено курси підвищення кваліфікації за програмою «Авіаційний електрозв’язок. Радіонавігаційні засоби». Курси відбулися в м. Бішкек (Киргизька Республіка). Керівник проекту – доцент кафедри авіаційних радіоелектронних комплексів ФАЕТ, к.т.н., доцент О. Зуєв.
Слухачі курсів – фахівці відділу радіотехнічного забезпечення польотів та зв’язку аеропорту Манас. По завершенню навчання слухачі курсів відзначили важливість проведення таких занять, високий науково-педагогічний рівень їх проведення, змістовність та пізнавальність тематичного курсу, наявність актуальних та цікавих відеоматеріалів.
Організаційно-методичне забезпечення здійснювали фахівці Центру підвищення кваліфікації НН ІНО.
Телефон для довідок: 406 70 34, e-mail: kpk@nau.edu.ua