Участь у ІV Харківському інвестиційному форумі – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Участь у ІV Харківському інвестиційному форумі

17–19 квітня 2019 року за підтримки Українського товариства економічних свобод, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Українського Союзу промисловців і підприємств України Харківської області та за участі представників бізнесу, громадських організацій, науковців, народних депутатів України і Харківської обласної державної адміністрації відбувся ІV Харківський інвестицій форум.

Національний авіаційний університет на форумі представляли Наталія Ушенко – завідувач кафедри економіки та бізнес-технологій, д. е. н., професор  та завідувач кафедри технологій управління Навчально-наукового інституту неперервної освіти, д. е. н., професор Михайло Міненко.

Представники НАУ взяли активну участь у панельних дискусіях за тематикою: «Діалог влади і бізнесу щодо підвищення рівня захисту прав інвесторів», «Податкова політика як інструмент поліпшення інвестиційного клімату» та «Інновації як основа сталого розвитку».

У рамках програми учасники оглянули виробничі потужності ПрАТ «Філіп Морріс Україна» та дали відповіді на нагальні питання щодо якісно нового формату співпраці науковців, громадських інституцій, бізнесу та органів державної влади.

Результатом плідної роботи форуму стало затвердження відповідної резолюції.