Відбулась відкрита лекція доцента кафедри публічного управління та адміністрування – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

15 квітня 2021 року згідно графіку відбулась відкрита лекція доцента кафедри публічного управління та адміністрування, кандидата наук з державного управління Євтушенко Ольги Анатоліївни для студентів денної форми навчання ОС «Магістр» з дисципліни «Економічна політика і фінансовий менеджмент». кафедри публічного управління та адміністрування. На відкритій лекції були присутні завідувач кафедри Грущинська Н.М., доцент кафедри Чібісова І.В., завідувач кафедри технологій управління, доцент Поліщук О.В.