Відділ маркетингу та інформаційних технологій – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Відділ маркетингу та інформаційних технологій

Відділ маркетингу та інформаційних технологій  (ВМІТ) є структурним підрозділом Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного авіаційного університету. ВМІТ призначений для організації комплексного вивчення і аналізу вітчизняних та зарубіжних ринків освітніх послуг, розробки стратегії маркетингової діяльності інституту, втілення в діяльність сучасних інформаційних технологій.
ВМІТ задіяний у процесах планування, організації та контролю, пов’язаних з вивченням ринку освітніх послуг, здійсненням та розробкою маркетингових заходів, впровадженням сучасних інформаційних технологій, систематизації та аналізу інформації, що спрямовані на забезпечення високої якості роботи адміністративно-допоміжного складу, освітнього процесу, сприянням налагодженню зв’язків ННІНО з кафедрами, відділами та іншими структурними підрозділами Університету, а також  підприємствами, установами, організаціями з питань, віднесених до компетенції відділу.

Основні завдання

• вивчення ринку освітніх послуг
  • обробка портфелю замовлень з метою визначення  постійних та перспективних замовників та підтримання з ними ділових  контактів і зв’язків
  • широка профорієнтаційна діяльність, підготовка  та проведення  виставок, рекламних акцій, освітніх рекламно-інформаційних  заходів та їх технічного забезпечення
  • оформлення та розміщення реклами про ННІНО у соціальних мережах та засобах масової  інформації

Співробітники відділу

ЧЕРІПКО Сергій Іванович
Начальник відділу маркетингу та інформаційних технологій
У 2000 році закінчив з відзнакою філологічний факультет Бердянського державного педагогічного інституту ім. П. Д. Осипенко за спеціальністю «Українська мова, українська література та зарубіжна література», присвоєно кваліфікацію вчителя української мови та літератури і зарубіжної літератури. Загальний стаж роботи складає 27 років. Стаж педагогічної роботи у ВНЗ – 20 років, у НАУ – 20 років. Автор і співавтор 20 друкованих праць, у тому числі – 7 навчальних посібників, із них – 1 із грифом МОН України.
Має нагороди: Подяка ректора НАУ, Почесна грамота МОН України, нагрудний знак «За сумлінну працю», прізвище Черіпка Сергія Івановича занесено на Дошку пошани університету.
Коло наукових інтересів – філологія, педагогіка.
НАГАЙЦЕВ Олександр Васильович
Провідний фахівець відділу маркетингу та інформаційних технологій.
У 1971 році закінчив механічний факультет Львівського лісотехнічного інституту, присвоєно кваліфікацію інженера-механіка машин і механізмів; отримав звання лейтенанта. У 1974 році закінчив Львівську політехнічну школу з викладанням ряду предметів англійською мовою, присвоєно кваліфікацію перекладача англійської технічної літератури. У 1985 році закінчив курси при Київському автомобільно-дорожному Інституті. У 1999 та 2003 роках проходив навчання на курсах при  Львівському інституті психології. . У 2007 та 2008 роках закінчив курси при Київській академії «Valmi automotive». У 2010 році отримав диплом спеціаліста з комп’ютерної діагностики двигунів Луганського Міжнародного центру автодіагностики. У 2014 році пройшов Курси підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників в Університеті менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України. У 2015 році закінчив курси при  DENSO INTERNATIONAL EVROPE.
Загальний стаж роботи складає 36 років, стаж роботи в НАУ – 13 років.
Коло наукових інтересів – комп’ютерні технології, електромобілі, арахнологія.
МЕЛЬНИЧЕНКО Ірина Вікторівна
Фахівець I категорії відділу маркетингу та інформаційних технологій
У 2015 році закінчила Інститут іноземної філології НПУ.ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «Англійська і німецька мова та зарубіжна література». Здобула ОС магістра.
У 2015 році успішно закінчила курси журналістики «Універсальний журналіст».
Під час навчання працювала: медичним редактором, копірайтером, рерайтером.
Має досвід роботи: редактора новин в новинних агенціях «РБК Україна», «Українські новини»,  на радіо «98 FM»; сценариста на телеканалі «Київ» та спортивного журналіста у Федерації фігурного катання; редактора мультимедійних видань та ЗМІ.
Загальний стаж роботи – 6 років.
Інтереси та захоплення: література, музика, журналістика, реклама, спорт.

03058, м. Київ, пр. Космонавта Комарова,1, НАУ,
Навчально-науковий інститут неперервної освіти,