Випуск магістрів та спеціалістів ННІНО – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Випуск магістрів та спеціалістів ННІНО

Справжнє свято на все життя

12 квітня 2019 року у Навчально-науковому інституті неперервної освіти  відбулось свято вручення дипломів магістрам та спеціалістам –  випускникам другої вищої освіти різних форм навчання.

Цього року ННІНО НАУ дав путівку у нове професійне життя 179 випускникам: 64 з них присвоєно кваліфікацію юриста за спеціальністю 7.03040101 «Правознавство»; 69 отримали кваліфікацію юриста за спеціальністю 081 «Право»; 6 присвоєно кваліфікацію інженера-будівельника за спеціальністю 192 «Будівництво»; 11 стали кваліфікованими перекладачами за спеціальністю 035 «Філологія»; дипломи магістра державного зразка  за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» ОПП «Менеджмент в органах публічного управління» отримали 16 випускників, 6 із них – з відзнакою; менеджерами (управителями) з адміністративної діяльності за спеціальністю 073 «Менеджмент» ОПП «Адміністративний менеджмент» стали 4 випускників, 2 із яких теж отримали дипломи магістра державного зразка з відзнакою; 5 випускникам присвоєно кваліфікацію керівника проектів у сфері матеріального (не матеріального) виробництва за спеціальністю 073 «Менеджмент» ОПП «Управління проектами»; 6 випускників стали кваліфікованими менеджерами (управителями) з адміністративної діяльності за спеціальністю 073 «Менеджмент» ОПП «Адміністративний менеджмент».

Урочисто відкрила церемонію вручення дипломів і сердечно привітала випускників із закінченням навчання директор ННІНО, к. і. н., доцент Ірина Дейнега, побажавши їм зайняти гідне місце в житті та успішно реалізувати себе у професійній діяльності. Також Ірина Іванівна зачитала вітання випускникам від ректора НАУ, професора Володимира Ісаєнка, у яких він побажав блискучої подальшої кар’єри, вагомих здобутків, невичерпної енергії та наголосив на тому, що діяльність кожного фахівця у суспільстві є важливою і необхідною, бо досконалість будь-якої галузі нашого життя – це запорука розвитку та процвітання держави.

Місію вручення дипломів виконала наукова еліта ННІНО – завідувачі кафедр та професорсько-викладацький склад: Анатолій Михненко – д. і. н., професор кафедри публічного управління та адміністрування; Ярослав Жовнірчик – д. н. з держ. упр., професор кафедри публічного управління та адміністрування; Наталія Грущинська –  завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, д. е. н., доцент; Михайло Міненко – завідувач кафедри технологій управління, д. е. н., професор.

Зворушливі, теплі слова, сповнені глибокої поваги і вдячності, присвячені викладачам, батькам та одногрупникам промовили випускники Вікторія Шевченко та Неля Царик.  Щирі слова вдячності керівництву НАУ, професорсько-викладацькому складу Інституту лунали і від батьків та близьких випускників, які прийшли розділити радість у цей день зі своїми дорослими дітьми та друзями.

Незабутніми для всіх присутніх стали саме радість, щастя, квіти, сяючі посмішки і все те, що створювало атмосферу піднесення та незабутніх миттєвостей життя.

Свято закінчилося, але святкові емоції, приємні спогади про навчання залишаться у випускників на все подальше життя.

Вітаємо вас, дорогі випускники! Бажаємо впевненості в собі, непохитно вірити у свій успіх та у свою велику мету!