Завершилося навчання за програмою «Глобальний формат звітності про стан поверхні ЗПС (GRF)» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Завершилося навчання за програмою  «Глобальний формат звітності про стан поверхні  ЗПС (GRF)»

В навчально-науковому інституті неперервної освіти завершилося навчання за програмою «Глобальний формат звітності про стан поверхні ЗПС (GRF)»
Програма складена у відповідності до вимог та рекомендацій ІСАО, що стосуються впровадження з 04 листопада 2021 року формату GRF – нової методології оцінювання та звітування про стан ЗПС.
Програма розрахована на фахівців аеродромних служб, служб управління безпекою польотів, експлуатантів аеродромів, провайдерів, авіакомпаній, представників метеорологічних служб та інших суб’єктів авіаційної діяльності, які залучені до збору даних про стан ЗПС та доведенні цієї інформації до кінцевих користувачів.
На навчання приїхали представники КП «Аеропорт Вінниця», ДП «Антонов», ЗОКП «МА «Ужгород», ДП «МА «Львів», КП «БВАК», КП ХОР «Херсонські авіалінії», ТОВ «Нью Системс АМ», ОКП «Аеропорт Суми», КП «МА «Чернівці» ім. Л. Каденюка».
В процесі навчання були розглянуті практичні аспекти оцінки коду стану ЗПС за форматом GRF, зі складанням повідомлень про стан поверхні ЗПС і заповненням нової форми SNOWTAM.
Наступна група планується в серпні. Заявку на навчання можна надсилати на e-mail: kpk@nau.edu.ua, довідки за телефоном: 406-70-34.