Cтруктура
Типова схема організаційної структури Навчально-наукового інституту неперервної освіти включає: 3 кафедри, 4 центри та 3 відділи.
Типова схема організаційної структури
Кафедри
Кафедра технологій управління здійснює підготовку фахівців ОС магістр за освітньо-професійними програмами: «Адміністративний менеджмент», «Управління проектами».
тел.: (044) 406–73–72
e-mail: itu@nau.ua
Кафедра публічного управління та адміністрування є випусковою кафедрою за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування та здійснює підготовку здобувачів вищої освіти ОС Бакалавр за освітньо-професійною програмою «Публічне управління та адміністрування», ОС Магістр за освітньо-професійною програмою «Менеджмент в органах публічного управління», ОС Доктор філософії за освітньо-науковою програмою «Публічне управління та адміністрування», а також здобувачів наукового ступеня доктора наук.
тел.: (044) 406–79–92
e-mail: alla.kozhyna@npp.nau.edu.ua
Кафедра управління людським фактором здійснює підготовку фахівців ОС магістр за освітньо-професійними програмами: «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті», «Психологія екстремальних і кризових ситуацій», «Управління інноваційною діяльністю».
тел.: (044) 406–74–96, (044) 406–74–00
e-mail: upo.nau@gmail.com
Центри
Навчальний центр фахівців авіаційної галузі організовує і проводить курсову підготовку та підвищення кваліфікації фахівців авіаційної галузі, нафтогазового комплексу, інформаційної безпеки, галузі міського господарства, екології та енергоефективності, землевпорядкування, психології; підвищення кваліфікації викладачів ЗВО, додаткову освіту для студентів; проводить навчання за соціальними програмами та забезпечує якісне вивчення європейських мов.
тел.: (044) 406–70–34
e-mail: kpk@nau.edu.ua
Навчальний центр «Організація з підготовки до технічного обслуговування» здійснює підготовку авіаційного персоналу до ТО в межах дозволів, наданих Державною авіаційною службою України у відповідності до стандартів Європейського Союзу.
тел.: (044) 406–74–07
e-mail: mto@nau.edu.uа
Навчально-консультативний центр підтримки соціальних програм
тел.: (044) 406-74-29
e-mail: o.batrak82@gmail.com
Діяльність центру експертизи та сертифікації освітніх та наукових програм спрямована на здійснення незалежної експертної оцінки освітніх та наукових програм в системі підвищення кваліфікації НАУ з метою їх впровадження в навчальний процес та подальшої сертифікації; розробку спільних з європейськими університетами міжнародних освітніх програм і їх акредитація, а також співпраця з підприємствами, організаціями та установами шляхом виконання замовлень на створення інноваційних освітніх та наукових програм підвищення кваліфікації на основі господарських договорів та договорів про співробітництво.
тел.: (044) 406–71–57
e-mail: maliniam@ukr.net
Центр підготовки кваліфікованих яхтсменів
Програми підготовки судноводіїв вітрильних суден передбачають обов’язкове вивчення наступних дисциплін:
- Загальні відомості про вітрильних судах.
- Архітектура і устрій вітрильних суден.
- Вітрильне озброєння вітрильних суден.
- Теорія парусного судна.
- Теорія управління вітрильним судном.
- Особливі випадки при управлінні вітрильним судном.
- Судноводіння. Навігація.
- Лоція районів плавання.
- Правила плавання та запобігання зіткнення суден.
- Такелажні та вітрильні роботи.
- Гідро- та Метеорологія.
- Основи морського права. Законодавчі та нормативні акти. Суднові документи.
- Основи яхтової етики та етикету.
Після закінчення навчання слухачі отримають СЕРТИФІКАТ ЦЕНТРУ, та допускаються до складання іспитів у Кваліфікаційній комісії МОРСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІІ УКРАЇНИ
тел.: (044) 406-73-40
e-mail: konitsula.t@gmail.com, golembievsky.g@gmail.com
Відділи
Відділ організації навчального процесу
Головним завданням відділу організації навчального процесу Навчально-наукового інституту неперервної освіти є планування, організація та контроль освітнього процесу Інституту.
тел.: (044) 407-71-20
e-mail: dekanat_nau@ukr.net
Економічний відділ
Основними завданнями економічного відділу є організація, аналіз і планування економічної діяльності ННІНО, в основі якої покладено принципи законності, економічної доцільності організаційних заходів, спрямованих на забезпечення ефективного економічного функціонування Інституту.