Контакти
Контакти | Опис |
---|---|
Адреса: | проспект Любомира Гузара (у минулому пр-т Космонавта Комарова), 1, м.Київ, 03058, корпус 8 |
Телефони: | (044) 406-73-49, (044) 406-71-20, (044) 406-77-04 |
Сайт: | ino.nau.edu.ua |
E-mail: | ino@nau.edu.ua |
Facebook: | https://www.facebook.com/ino.nau.edu |
Відділ | Прізвище, ім’я | Посада | Номер телефону | Кабінет |
---|---|---|---|---|
Навчально-науковий інститут неперервної освіти | Мізюк Світлана Георгіївна | В.о. директора | 406-73-49 | 8-016 |
Навчально-науковий інститут неперервної освіти | Шинкарчук Микола Володимирович | Заступник директора | 406-78-06 | 8-010 |
Навчально-науковий інститут неперервної освіти | Грущинська Наталія Миколаївна | Заступник директора | 406-74-96 | 8-014 |
Навчально-науковий інститут неперервної освіти | Поліщук Оксана Володимирівна | Заступник директора | 406-70-97 | 8а-300б |
Навчально-науковий інститут неперервної освіти | Овраменко Ірина Миколаївна | Приймальня | 406-74-34 | 8-014 |
Навчально-науковий інститут неперервної освіти | Молдован Мирослава Вадимівна | Начальник економічного відділу | 406-72-10 | 8-013 |
Центр експертизи та сертифікації освітніх та наукових програм | Маліновська Наталія Миколаївна | Директор центру | 406-71-57 | 8-011 |
Центр експертизи та сертифікації освітніх та наукових програм | Гудзівська Вікторія Віталіївна | Фахівець | 406-71-57 | 8-011 |
Навчальний центр «Організація з підготовки до технічного обслуговування» | Сахно Сергій Григорович | Директор центру | 406-72-82 | 11-112 |
Навчальний центр «Організація з підготовки до технічного обслуговування» | Пасько Тетяна Анатоліївна | Фахівець | 406-74-07 | 11-427 |
Навчально-консультативний центр підтримки соціальних програм | Батрак Олег Григорович | Директор центру | 406-74-29 | 8а-111а |
Навчально-консультативний центр підтримки соціальних програм | Воробйов Ілля Євгенович | Провідний фахівець | 406-74-29 | 8а-111а |
Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації | Зосименко Оксана Іванівна | Директор центру | 406-70-34 | 8-009 |
Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації | Корсуненко Катерина Леонідівна | Провідний фахівець | 406-70-34 | 8-009 |
Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації | Ярошенко Юлія Ігорівна | Фахівець 1-ї категорії | 406-70-34 | 8-009 |
Відділ організації навчального процесу | Полухіна Наталія Миколаївна | Начальник відділу | 406-71-20 | 8-006 |
Відділ організації навчального процесу | Черіпко Ірина Вікторівна | Провідний фахівець | 406-78-35 | 8-005 |
Відділ організації навчального процесу | Мільто Наталія Василівна | Провідний фахівець | 406-71-20 | 8-005 |
Кафедра управління людським фактором | Сидорчук Людмила Андріївна | Завідувачка кафедри | 406-74-00 (067) 987-53-31 | 8-012 |
Кафедра управління людським фактором | Кухоцька Олена Сергіївна | Фахівець | 406-68-04 | 8-008 |
Кафедра публічного управління та адміністрування | Кожина Алла Василівна | В.о. завідувача кафедри | 406-74-00 | Корпус 8, каб., 904 |
Кафедра технологій управління | Остапенко Тетяна Геннадіївна | В.о. Завідувача кафедри | 406-73-72 | 8а-908 |
Навчально-наукова лабораторія інноваційних технологій управління Вчений секретар ННІНО | Черіпко Сергій Іванович | Завідувач лабораторії | 406-71-09 | 8-002 |
Центр підготовки кваліфікованих яхтсменів | Коніцула Тетяна Яківна | Директор центру | 406-73-40 (099) 047-90-37 | 1-340 |
Центр підготовки кваліфікованих яхтсменів | Голембієвський Григорій Григорович | Провідний фахівець | 406-73-40 (067) 447-36-83 | 1-340 |
Центр підготовки кваліфікованих яхтсменів | Фунтіков Володимир Олександрович | Фахівець 1 категорії | 406-73-40 (067) 473-20-92 | 1-340 |
Центр ветеранського розвитку | Лисак Олексій Анатолійович | Директор центру | 406-78-54 | корп.8а каб.110 |
Сектор заочного та дистанційного навчання | Поліщук Оксана Володимирівна | Заступник директора ННІНО | 406-70-97 | корп. 8а каб.300а |
Сектор заочного та дистанційного навчання | Кобзар Олена Павлівна | Завідувач сектору заочного та дистанційного навчання | 406-77-04 | корп. 8а каб.300 |
Сектор заочного та дистанційного навчання | Ганушевич Олена Василівна | Провідний фахівець | 406-75-49 | корп. 8а каб.301 |
Сектор заочного та дистанційного навчання | Ільєнченко Наталія Михайлівна | Провідний фахівець | 406-75-49 | корп. 8а каб.301 |
Сектор заочного та дистанційного навчання | Кушлик Ольга Миколаївна | Провідний фахівець | 406-77-68 | корп. 8а каб.305 |
Сектор заочного та дистанційного навчання | Федорченко Світлана Василівна | Провідний фахівець | (093) 609-79-80 | корп. 8а каб.302 |
Сектор заочного та дистанційного навчання | Мельниченко Надія Миколаївна | Провідний фахівець | (063) 714-20-35 | корп. 8а каб.302 |
Навчально-науковий інститут неперервної освіти | Міньковська Анастасія Олександрівна | Технік | 406-77-04 | корп. 8а каб. 300 |