Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми та перспективи розвитку сучасної післядипломної освіти» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми таперспективи розвитку сучасної післядипломної освіти»
Шановні колеги!
Запрошуємо вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми та перспективи розвитку сучасної післядипломної освіти», яка відбудеться 22 травня 2020 року.
У зв’язку з карантинними заходами, конференція буде організована за допомогою цифрових технологій, з онлайн доповідями учасників на платформі Zoom. Після реєстрації вам на електронну пошту буде надіслано посилання на конференцію.

Для участі у конференції необхідно:

1. заповнити реєстраційну форму – до 20.05.2020.
  2. надіслати тези доповіді на е-mail оргкомітету: iitzn.napn@gmail.com (в темі листа зазначити «Участь у Міжнародній науково-практичній конференції – 22.05.2020») – до 20.05.2020.

Участь у конференції безкоштовна.

Організатори Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми та перспективи розвитку сучасної післядипломної освіти»: Національний авіаційний університет Навчально-науковий інститут неперервної освіти, Державна установа «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України», Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

Деталі у прикріпленому інформаційному листі.