Календарний план засідань вченої ради (ВР) – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Календарний план роботи Вченої ради ННІНО
на 2022–2023 навчальний рік

№ з/пДата проведенняПорядок деннийВідповідальні особи за підготовку питання
1Вересень1. Про зміни до складу вченої ради Навчально-наукового інституту неперервної освіти.Черіпко С. І.
2. Обговорення та затвердження Перспективного плану розвитку Навчально-наукового інституту неперервної освіти.Слюняєв А.С.
3. Звіт про підготовку до акредитації освітньої програми «Психологія екстремальних і кризових ситуацій» спеціальності 053 «Психологія»Сидорчук Л. А.
Петренко О. В. – гарант освітньої програми
4. Про визначення пріоритетів науково-дослідницької роботи в Інституті та затвердження Плану наукової роботи Навчально-наукового інституту неперервної освіти у 2022–2023 н. р.Грущинська Н.М.
Поліщук О. В.
5. Результати вступної кампанії–2022 (За підсумками І етапу вступу).Грущинська Н.М.
Полухіна Н. М.
6. Затвердження Плану роботи Науково-методично-редакційної ради Навчально-наукового інституту неперервної освіти на 2022–2023 н. р.Слюняєв А.С.
Черіпко С. І.
7. Різне.Слюняєв А.С.
2Жовтень1. Визначення основних напрямів виховної роботи зі студентами ННІНО. Затвердження Плану виховної роботи Навчально-наукового інституту неперервної освіти на 2022–2023 н. р.Грущинська Н.М.
2. Затвердження тематики та керівників магістерських робіт.Сидорчук Л. А.
Мельничук Л.М..
Поліщук О. В.
3. Результати вступної кампанії–2022 (За підсумками ІІ етапу вступу).Грущинська Н.М.
Полухіна Н.М.
3ЛистопадМельничук Л.М.
Поліщук О. В.
2. Про стан технічного забезпечення навчально-виховного процесу в Інституті.Батрак О. Г.
3. Стан організації та ефективність проходження практики студентами Інституту.Мельничук Л.М.
Фендьо О.М.
4. Стан і перспективи наукової діяльності Інституту.Грущинська Н.М.
5. Різне.Слюняєв А.С.
4Грудень1. Про кадрове забезпечення кафедр та пропозиції щодо підвищення кваліфікації у 2023 році.
Звіти про підвищення кваліфікації та стажування науково-педагогічних працівників кафедр за 2022 рік.
Фендьо О.М.
2. Про роботу відділів Навчально-наукового інституту неперервної освіти, їх роль у стратегії розвитку Інституту.Молдован М. В.
Зоренко К. Р.
3. Проведення екзаменаційно-залікової сесії у І семестрі 2022–2023 н. р.Грущинська Н. М.
Полухіна Н. М.
4. Про роботу первинної профспілкової організації ННІНО.Черіпко І. В.
5. Про виконання ухвал попередніх засідань вченої ради ННІНО.Черіпко І. В.
6. Різне.Слюняєв А.С.
5Січень1. Звіти про результати роботи центрів ННІНО, їх роль у розвитку Інституту та подальші перспективи.Зосименко О. І.
Маліновська Н. М.
Батрак О. Г.
Голімбієвський Г. Г.
2. Звіт кафедри публічного управління та адміністрування про навчальну, методичну, наукову, виховну та організаційну роботу.Мельничук Л.М.
3. Про діяльність органів студентського самоврядування.Грущинська Н.М.
Понєтайкіна І. А.
4. Різне.Слюняєв А.С.
6Лютий1. Про стан виховної роботи в Інституті.Грущинська Н. М.
Понєтайкіна І. А.
2. Звіт кафедри технологій управління та економічної теорії про навчальну, методичну, наукову, виховну та організаційну роботу.Фендьо О.М.
3. Аналіз результатів зимової екзаменаційно-залікової сесії студентів Інституту.Грущинська Н.М.
4. Різне.Слюняєв А.С.
7Березень1. Звіт кафедри управління людським фактором про навчальну, методичну, наукову та організаційну роботу.Сидорчук Л. А.
2. Про підсумки роботи кураторів академічних груп та перспективи її активізації.Грущинська Н.М.
Куратори академічних груп.
3. Про результати проміжної атестації та заходи підготовки студентів Інституту до весняної екзаменаційно-залікової сесії 2022—2023 н. р.Мельничук Л.М.
Полухіна Н.М.
4. Різне.Слюняєв А.С.
8Квітень1. Про стан і результати профорієнтаційної роботи.Грущинська Н.М.
Сидорчук Л.А.
Фендьо О.М..
Мельничук Л.М.
2. Про підготовку до проведення практик студентів.Мельничук Л.М.
3. Різне.Слюняєв А.С.
9Травень1. Про роботу студентських наукових гуртків.Грущинська Н.М.
Сидорчук Л.А.
Понєтайкіна І.А.
2. Про стан та перспективи підвищення кваліфікації для іноземних громадян.Шинкарчук М.В.
Зосименко О.І.
3. Про стан підготовки до літньої екзаменаційно-залікової сесії студентів у 2022–2023 н. рГрущинська Н. М.
4. Різне.Слюянєв А.С.
10Червень1. Про стан підготовки навчально-методичного забезпечення дисциплін кафедр до 2023–2024 н. р.Грущинська Н. М.
Фендьо О.М
Мельничук Л.М.
2. Підведення підсумків за результатами літньої екзаменаційно-залікової сесії студентів Інституту.Грущинська Н. М.
Полухіна Н. М.
3. Про виконання рішень вченої ради ННІНО за 2022–2023 н. р.Черіпко С.І.
4. Особливості підготовки і проведення якісної вступної кампанії–2023.Грущинська Н.М.
5. Різне.Слюняєв А.С.