Актуальні питання/відповіді – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Актуальні питання/відповіді

Для того, щоб визначитись із спеціальністю та дізнатись про необхідні іспити, які треба скласти для вступу на бакалавра /магістра перейдіть за посиланням.

Для подання заяв в електронній формі потрібно зареєструвати особистий електронний кабінет на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/ (працює під час вступної кампанії). Реєстрація особистих електронних кабінетів вступника розпочинається з 1 липня.

Подати заяву тільки в паперовій формі (у зв’язку з неможливістю зареєструвати особистий електронний кабінет вступника) можна:

  • у разі подання документів іноземцями та особами без громадянства, крім осіб з посвідкою про постійне проживання в Україні;
  • у разі подання іноземного документа про освіту;
  • у разі подання документа про раніше здобуту освіту, виданого до запровадження фотополімерних технологій їхнього виготовлення;
  • у разі подання заяви на вступ до або після встановлених Порядком прийому строків роботи електронних кабінетів вступників;
  • у разі неможливості зареєструвати особистий електронний кабінет вступника або подати заяву в електронному вигляді з інших причин, що підтверджено довідкою приймальної комісії ЗВО.

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) — форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого освітнього ступеня бакалавра (НРК6) або освітнього ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) (НРК7), яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської на вибір вступника), яке проводиться Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства.

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) — форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі на основі здобутого освітнього ступеня бакалавра (НРК6) або освітнього ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) (НРК7), яка передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника до здобуття ступеня магістра з відповідної(-их) спеціальності(-тей), яке проводиться Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства.

У 2023 році ЄФВВ в магістратуру потрібно складати вступникам на спеціальності:

  • 051 Економіка,
  • 052 Політологія,
  • 053 Психологія,
  • 054 Соціологія,
  • 061 Журналістика*,
  • 071 Облік і оподаткування,
  • 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок,
  • 073 Менеджмент, 
  • 075 Маркетинг,
  • 076 Підприємництво та торгівля,
  • 081 Право,
  • 281 Публічне управління та адміністрування,
  • 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії,
  • 292 Міжнародні економічні відносини,
  • 293 Міжнародне право.

Вступники можуть вступати на ОС Магістра за іншою спеціальністю, ніж яку отримали по завершенню Бакалаврату. Перелік спеціальностей НАУ. У разі виникнення труднощів з визначенням спеціальності яка підходить саме Вам, пропонуємо пройти профорієнтаційний тест

Для реєстрації вступнику треба звернутися до приймальної комісії одного з обраних ним для вступу ЗВО. Підтвердженням реєстрації є виданий комісією екзаменаційний листок. Після цього на сайті УЦОЯО для кожного зареєстрованого вступника створюватимуть кабінет учасника, доступ до якого буде за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

Основна сесія ЄВІ та ЄФВВ відбудеться у червні — липні. Пункти тестування створюватимуть на базі закладів вищої освіти. Під час реєстрації вступник має обрати місто, в якому він проходитиме тестування.

Екзаменаційний лист ви отримаєте один – у тому ЗВО, де будете реєструватися для проходження ЄВІ/ЄФВВ.

Для отримання інформації про вступ на заочну форму навчання, рекомендуємо звернутися до Сектору заочного та дистанційного навчання:

телефон +38 (044) 406 77 04 – Олена Павлівна Кобзар;

веб-сайт Навчально-наукового інституту неперервної освіти.

Ви можете ознайомитися з договором про навчання в Національному авіаційному університеті , перейшовши за посиланням тут

Слідкуй за оновленням інформації за посиланням

Якщо вас також цікавить пакет необхідних документів для вступу на контракт, дивіться посилання

Інформацію про вступ за пільгою ви можете знайти за посиланням

Загальні та фахові компетентності студенти набувають у процесі теоретичного навчання, а також під час проходження науково-дослідної та виробничої практики на підприємствах ТОВ «АВ Фармація», ТОВ «Voda Group» LLC, ТОВ «Енергоконцепт», ТОВ «БМС ТЕХНО», ТОВ «Кастомертаймз», КП «Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни)», ПАТ «Фармак», ТОВ «Авіакомпанія «Меридіан», Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної допомоги медико-санітарної допомоги № 2», Державна авіаційна служба України, Державне космічне агентство України, Державне підприємство «410 завод цивільної авіації» та інші.

З метою забезпечення освітнього процесу з урахуванням потреб роботодавців, сприяння працевлаштуванню випускників  ННІНО активно співпрацює з органами публічної влади, державними підприємствами та організаціями. Найбільш плідною є співпраця з Державною авіаційною службою України, Державним космічним агентством України, Державним підприємством «410 завод цивільної авіації», ТОВ «АВ Фармація», ТОВ «Voda Group» LLC, ТОВ «Енергоконцепт», ТОВ «БМС ТЕХНО», ТОВ «Кастомертаймз», КП «Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни)», ПАТ «Фармак», ТОВ «Авіакомпанія «Меридіан», Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної допомоги медико-санітарної допомоги № 2».

  • 121 Керівники підприємств, установ та організацій
  • 123 Керівники функціональних підрозділів
  • 1238 Керівники проектів та програм
  • 2310 Викладачі університетів та вищих навчальних закладів
  • 2447.2 Професіонали з управління проектами та програмами

Так, навчаючись у ННІНО, ви можете скористатися проживанням у гуртожитку. Для отримання детальної інформації перейдіть за посиланням

Ви можете звернутися за отриманням інформації про довідку про навчання або студентського квитка за телефоном +38 (044) 406 77 18 або відвідати кабінет 8-005.

В Інституті існує різноманітна активність для студентів , до якої входять різні культурні заходи та інші заходи для студентів. Детальнішу інформацію про позанавчальні активності в університеті можна знайти на офіційному веб-сайті за посиланням тут.

Так, ви можете ознайомитися з картою укриттів на території Національного авіаційного університету за посиланням.

Додаткова інформація за посиланнями:

МОНУ – Поширені запитання-відповіді про вищу освіту

НАУ – Приймальна комісія

ННІНО – Заочний сектор