Нагайцев Олександр Васильович – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Нагайцев Олександр Васильович

У 1971 році закінчив механічний факультет Львівського лісотехнічного інституту, присвоєно кваліфікацію інженера-механіка машин і механізмів; отримав звання лейтенанта.

У 1974 році закінчив Львівську політехнічну школу з викладанням ряду предметів англійською мовою, присвоєно кваліфікацію перекладача англійської технічної літератури.

У 1985 році закінчив курси при Київському автомобільно-дорожному Інституті.

У 1999 та 2003 роках проходив навчання на курсах при Львівському інституті психології.

У 2007 та 2008 роках закінчив курси при Київській академії «Valmi automotive».

У 2010 році отримав диплом спеціаліста з комп’ютерної діагностики двигунів Луганського Міжнародного центру автодіагностики.

У 2014 році пройшов Курси підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників в Університеті менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України.

У 2015 році закінчив курси при DENSO INTERNATIONAL EVROPE.

Загальний стаж роботи складає 36 років, стаж роботи в НАУ – 13 років.

Коло наукових інтересів – комп’ютерні технології, електромобілі, арахнологія.