Курси інспекторів з безпеки польотів – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Курси інспекторів з безпеки польотів

В Навчально-науковому інституті неперервної освіти з 07 по 11 листопада 2022 р. відбулися чергові курси підготовки та курси підвищення кваліфікації інспекторів з безпеки польотів за програмою «Розслідування авіаційних подій та інцидентів».

На навчання прибули представники Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами, КП «Аеропорт Черкаси Черкаської обласної ради», Страхової компанії «Універсальна».

Програмою курсів передбачено розглядання основних питань з аналізу причин-факторів авіаційних подій та інцидентів, вимог ІСАО щодо безпеки польотів, організації розслідування авіаційних подій та інцидентів, профілактичної діяльності експлуатантів щодо їх попередження та забезпечення безпеки польотів, інспектування авіаційної діяльності з урахуванням вимог, положень і рекомендацій, які містяться у нормативних, інструктивних і методичних документах ЦА України та документах ІКАО, EASA.

Керівник проекту: кандидат технічних наук, професор Давиденко Михайло Федорович. Крім професорсько-викладацького складу університету, до проведення занять залучалися фахівці (НБРЦА).

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснює Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації НН ІНО. Телефон для довідок: 406 70 34, e-mail: kpk@nau.edu.ua.