Навчання фахівців авіаційних підприємств України – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Навчання фахівців авіаційних підприємств України

Після тривалої перерви в Інституті неперервної освіти в період з 19 по 23 жовтня відбулися курси підвищення кваліфікації за програмою «Пошукове, аварійно-рятувальне та протипожежне забезпечення польотів». На навчання прибули представники ПОКП «Аеропорт Полтава», ДП «АНТОНОВ, ТОВ «ФЛАЙ СКАЙ ЕЙРЛАЙНС», ТОВ «Авіакомпанія СКАЙАП», КП ХОР «Херсонські авіалінії», авіакомпанії «АНДА ЕЙР», ТОВ «Дніпроавіасервіс», ТОВ «Миколаїв-Аеро».

Програма курсів затверджена Державною авіаційною службою України. Періодичність навчання регламентується програмою і становить 1 раз на 3 роки.

Крім викладацького складу університету для проведення занять запрошені фахівці Державіаслужби, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України”, ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Слухачам курсів після завершення навчання були вручені сертифікати про підвищення кваліфікації.

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснюється фахівцями Навчально-консультативного центру підвищення кваліфікації ННІНО.

Телефон для довідок: 406-70-34, e-mail: kpk@nau.edu.ua.