Працівники Навчально-наукового інституту неперервної освіти НАУ пройшли навчання за кваліфікацією «Внутрішній аудитор систем управління в освітніх організаціях»

27-28 січня 2022 року заступник директора ННІНО, д.е.н., професор Грущинська Н.М., директор Центру експертизи та сертифікації освітніх та наукових програм ННІНО Малиновська Н.М., завідувач кафедри технологій управління ННІНО Поліщук О.В. пройшли навчання за кваліфікацією «Внутрішній аудитор систем управління в освітніх організаціях» організованого Органом сертифікації персоналу української асоціації якості під керівництвом Ю.Б.Кабакова.

Отримали Свідоцтва про участь у навчальному модулі за темою «Внутрішній аудитор систем управління в освітніх організаціях» ДСТУ ISO 21001:2019 Освітні організації. Системи управління в освітніх організаціях. Вимоги та настанови щодо застосування (ISO 21001:2018, IDT) та зареєструвались до сертифікації за відповідною кваліфікацією в Органі сертифікації персоналу Української асоціації якості.