Проведено відкриту онлайн лекцію доцентом кафедри технологій управління, кандидатом технічних наук Фендьо О. М. на тему «Внутрішнє та зовнішнє середовище організації» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Проведено відкриту онлайн лекцію доцентом кафедри технологій управління, кандидатом технічних наук Фендьо О. М. на тему «Внутрішнє та зовнішнє середовище організації»

21 жовтня 2022 року, відповідно до плану проведення відкритих та показових занять кафедрою технологій управління ННІНО у І семестрі 2022-2023 н.р., було проведено відкриту онлайн лекцію доцентом кафедри технологій управління, канд. техн. наук Оленою Миколаївною Фендьо з дисципліни «Сучасні організації та оцінка їх проектної зрілості».

Для проведення онлайн лекції використовувався сервіс Google Meet, який дозволяє в режимі реального часу здійснювати трансляцією екрану доповідача і таким чином демонструвати презентацію усім присутнім, що дуже зручно при поданні теоретичного матеріалу, а також дозволяє запрошеним на онлайн захід не лише слухати, але й приймати активну участь в обговоренні.

На відкритій лекції були присутні: заступник директора ННІНО Грущинська Н.М., заступник директора ННІНО Поліщук О.В., доцент кафедри технологій управління Дубініна В.В., доцент кафедри технологій управління Сівашенко Т.В., а також здобувачі вищої освіти денної форми навчання ОС «магістр», що навчаються за ОПП «Управління проектами».

Актуальність теми відкритої лекції «Внутрішнє та зовнішнє середовище організації» обумовлена тим, що будь-яка організація, будучи відкритою системою, перебуває в постійній взаємодії з тими чи іншими елементами зовнішнього середовища і суттєво залежить від них. А зважаючи на складність, мінливість та взаємопов’язаність факторів зовнішнього середовища, майбутнім фахівцям з управління проектами необхідно вміти прогнозувати їх вплив на розвиток організації та розробляти стратегії для зменшення рівня невизначеності. Важливим також є розуміння складових внутрішнього середовища організації, що дасть можливість ефективніше використовувати ресурси підприємства, своєчасно впроваджувати організаційні зміни, враховуючи динамічне зовнішнє середовище, впроваджувати інноваційні технології та приймати інноваційні рішення для отримання конкурентних переваг на ринку.

Присутні на лекції викладачі та здобувачі вищої освіти позитивно оцінили зміст проведеного заняття, відзначили високий науковий рівень володіння матеріалом, різноманітність методів та прийомів подання матеріалу. Лекцію прочитано на високому професійному рівні.