Студенти відвідали екскурсію на тему: «Памʼять про Бабин Яр» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Студенти відвідали екскурсію на тему: «Памʼять про Бабин Яр»

4 жовтня 2023 року відбулась екскурсія «Памʼять про Бабин Яр» в межах роботи Студентського гуртка «Школа молодого публічного управлінця» за підтримки дирекції Навчально-наукового інституту неперервної освіти, заступника директора Грущинської Наталії Миколаївни, завідувача кафедри публічного управління та адміністрування Мельничук Лариси Михайлівни, в.о. Студентської ради ННІНО Нікітенко Микити Вікторовича. Студентам спеціальності Публічне управління та адміністрування була проведена ґрунтовна екскурсія стежками історико-меморіального заповідника, де відбувалась одна з найбільших трагедій XX століття.