Студенти відвідали Музей авіації НАУ в рамках заходу «Університет – наш дім» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Студенти відвідали Музей авіації НАУ в рамках заходу «Університет – наш дім»

Наставники груп доц. Поліщук Оксана та ст. викладач Карандюк Ольга 4 жовтня 2023 року провели для магістрів ОПП «Управління проєктами» та ОПП «Адміністративний менеджмент» екскурсію в Музей авіації Національного авіаційного університету в рамках заходу «Університет – наш дім». Від витоків створення до сьогодення викладена історія розвитку університету, а також представлено факти, досягнення та внесок його видатних особистостей.

У залі музею площею 350 квадратних метрів учасники екскурсії могли ознайомитися з експозиціями на 28 стендах, які інформують про діяльність Київського авіаційного товариства, роботу перших київських авіаконструкторів, рекордні польоти Ігоря Сікорського, відкриття регулярного повітряного руху на маршруті Харків – Київ, створення першого пасажирського літака К-1 та інші події соціально-економічного життя Києва, які стали підґрунтям для відкриття закладу вищої освіти авіаційного профілю.